گزارش پروژه

ساختمان مسکونی - ایلام

عملیات اجرایی


به لطف خداوند و با تلاش تیم اجرایی متخصص، عملیات اجرای پروژه مسکونی واقع در ایلام که با سیستم سقف یوبوت طراحی شده، آغاز گردید. این پروژه در حال حاضر در مرحله آرماتورگذاری سقف دوم خود بوده و طی روزهای آتی عملیات بتن ریزی این سقف انجام خواهد شد.
بارندگی های اخیر در این منطقه سبب کند شدن عملیات اجرایی گردیده است. لازم به ذکر است که در این پروژه هیچ ستون میانی وجود نداشته و سیستم باربر جانبی آن دیوارهای برشی می باشد.


 
یوبوت,سقف یوبوت,عکس یوبوت,قالب یوبوت,مدیران سازه,شرکت یوبوت,یوبوت تهران,یوبوت کرج,اجرای سقف یوبوت,یوبوت تهران,پروژه یوبوت,یوبوت در ایلام,پروژه اسکلت بتنی با سقف یوبوت,یوبوت ایلام,نمایندگی یوبوت در ایلام,اجرای یوبوت در ایلام
یوبوت,سقف یوبوت,عکس یوبوت,قالب یوبوت,مدیران سازه,شرکت یوبوت,یوبوت تهران,یوبوت کرج,اجرای سقف یوبوت,یوبوت تهران,پروژه یوبوت,یوبوت در ایلام,پروژه اسکلت بتنی با سقف یوبوت,یوبوت ایلام,نمایندگی یوبوت در ایلام,اجرای سقف یوبوت در ایلام
 

شرکت مدیران سازه، بعنوان شرکت تخصصی سقف یوبوت، تولید کننده قالب های یوبوت استاندارد و ارائه دهنده خدمات مهندسی مرتبط با سقف های یوبوت در خدمت کارفرمایان گرامی می باشد.

تهیه کننده: روابط عمومی شرکت مدیران سازه

لطفأ با دادن 5 ستاره به این مطلب، ما را حمایت کنید!
[کل: 4 میانگین: 4.8]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *