آشنایی با شرکت مدیران سازه

تاریخچه:

شرکت مهندسی مدیران سازه (سهامی خاص) با تکیه بر دانش و تجربه مدیران خود از سال 1393 و اشتیاق آن ها در بوجود آوردن مجموعه ای دانش بنیان که در کیفیت خدمت رسانی در جایگاه نخست قرار گیرد، با ثبت شرکت سهامی خاص در تهران آغاز به کار کرد. این شرکت با توجه به علاقمندی به استفاده از فناوری های نوین ساختمانی و شناخت نیاز صنعت ساختمان سازی در این زمینه، ارائه خدمات مرتبط با دال های بتنی مجوف دوپوش ( سقف یوبوت ) را در دستور کار خود قرار داده و پس از مدت کوتاهی توانست به یکی از قطب های فعال در این بخش تبدیل گردد. استمرار در کسب دانش و تجربه سبب شده است تا این شرکت با برخورداری از پایه علمی و اجرایی قوی در ارتباط با دال های بتنی مجوف یوبوت و فرایند طراحی، نظارت و اجرای سازه با این نوع سیستم های سقف بتواند به عنوان مشاور و مجری تخصصی به ارائه خدمات در این زمینه بپردازد.
گستره جغرافیایی فعالیت های شرکت مدیران سازه نه تنها به تهران، کرج و حومه محدود نمی شود بلکه امروز این شرکت به عنوان یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه سقف یوبوت و خدمات مرتبط ساختمانی مفتخر به ارائه خدمات در سراسر کشور می باشد.

مزایای رقابتی:

آنچه که مدیران سازه را در میان سایر شرکت ها متمایز می سازد، تخصص، احساس مسئولیت، مدیریت صفر تا صد پروژه، نوآوری، احترام به اصول اخلاقی، و درک نیازهای کارفرمایان می باشد. لذا با توجه به این پتانسیل، کارفرمایان می توانند با اطمینان کامل از حصول نتیجه دلخواه، کار خود به این مجموعه سپرده و دریافت خدمات در بالاترین سطح را تجربه نمایند.